درباره ما

گروه وکلای سیمرغ حق

گروه وکلای سیمرغ حق مفتخر است با دارا بودن تیم حرفه ای از وکلای باتجربه در حوزه دعاوی املاک نظیر  دعاوی مربوط به قوانین اراضی شهری شامل : اعتراض به آراء کمیسیون ماده ۱۲ قانون زمین شهری ،مطالبه نصاب مالکانه ،استفاده ازمزایای مواد۶و۸ ،تنفیذاسنادعادی ،واگذاریهای حاکم شرعی وغیره…..
همچنین واگذاریهای قبلی سازمان مسکن و بانک ساختمانی ،اراضی ملی و اوقافی ،تخلیه اماکن تجاری وسرقفلی ،قراردادهای مشارکت در ساخت ،شرایط عمومی پیمان،الزام به تنظیم سند، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، رفع مزاحمت و … برای اولین بار در کشور به صورت تخصصی در حوزه املاک ودعاوی پیرامون آن فعالیت نماید.بهره گیری از اساتید دانشگاه،کارشناسان خبره وسرعت عمل در نتیجه گیری وسطح موفقیت بالا در دعاوی از ویژگی های اصلی این گروه تخصصی می باشد.

تعهد کاری،پیگیری مستمر و موفقیت پرونده های تحت وکالت شاخصه های ما در گروه سیمرغ حق می باشد.معتقدیم رسیدن به عدالت رسالتی سترگ و تعهدی انسانی است . باعث افتخار ماست که یاریگر شما باشیم.

 

حقایق جالب

چرا ما را انتخاب کنید

تجارب کاری وکلای ما در سیمرغ حق وهمچنین اشراف کامل به قوانین املاک کشوری یکی از مولفه های اصلی ما در این مجموعه است،مطمئنا با توجه به شرایط و وضعیت پرونده شما ، راهکارهای کارآمد و قانونی پیشنهاد و درصد موفقیت را به بالاترین حد خواهیم رساند…

Counter Icon
1820 +

پرونده بسته شده

Counter Icon
2415 +

ساعات مشاوره

Counter Icon
2025 +

مشتریان قابل اعتماد

Counter Icon
1739 +

مورد موفق

وکیل های ما

با وکلای ما ملاقات کنید

ما پارسال یک باب آپارتمان از شخصی خریداری نمودیم با اینکه مراحل پرداخت وشرایط قراداد به درستی صورت گرفته بود از به نام زدن سند به بهانه هایی سرباز می زد که از طریق دادگاه وبا بهره گیری از وکلای حرفه ای این مجموعه تونستیم در کوتاه ترین زمان مشکلمان را حل نمائیم پیشنهادم این هست حتما از مشاوره های کارشناسان این مرکز استفاده کنید.

  • شهریار عظیمی
  • الزام به تنظیم سند

جا دارد از زحمات مدیریت مجموعه سیمرغ حق تقدیر وتشکر خود را به جا بیاورم با توجه به اینکه شخصی با ترفندوحیله سر یک معامله زمین سرمان کلاه گذاشته بودند با مشاوره وقبول وکالت از سوی این گروه با تجربه بالاخره به حق خود رسیدمتوصیه میکنم حتما قبل از هراقدام شخصی مشاوره ای با وکلای این مرکز داشته باشید.

  • رحمت زارعی
  • فسخ معامله

درسال 98یک خونه ای رو برای پسرم  خریداری کردیم که خیلی زود متوجه شدم این خانه به افراد دیگری نیز فروخته شده با توجه به اینکه یک نوع کلاهبرداری در جریان بود سریعا از طریق مشاوران این مرکز اقدام کردم وقبل از متواری شدن متهمان توانستم نسبت به بازداشت آنها اقدام وپول پرداختی خودم رو بگیرم. این موضوع رو مدیون سرعت عمل وکلای سیمرغ حق میدانم.

  • عارف کریمی
شهریار عظیمی
رحمت زارعی
عارف کریمی